Agencja ubezpieczeniowa – Poznań

Wszystkie agencje ubezpieczeniowe w Poznaniu zapewniają „kompleksową ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb”. My także – z jedną małą różnicą – nam się to naprawdę udaje. Co więcej, zapewniamy naszym Klientom najniższe ceny, ponieważ wiemy, że perfekcyjna obsługa z szybkim dojazdem to za mało.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy pełnoletnią firmą, która od ponad 18 lat specjalizuje się w doradztwie oraz sprzedaży ubezpieczeń firmowych, komunikacyjnych, majątkowych i turystycznych. Od początku naszej działalności mamy jeden cel – zapewnić znacznie więcej niż ubezpieczenie. To właśnie ten priorytet determinuje nasze wszystkie działania każdego dnia.

Więcej niż ubezpieczenia

Gwarantujemy naszym Klientom bezpłatne doradztwo i pomoc w likwidacji szkód. Zapewniamy tym samym pełną satysfakcję, spokój oraz maksymalne oszczędności czasu i pieniędzy. Osiągamy te cele, łącząc wieloletnie doświadczenie, specjalistyczną wiedzę oraz całkowite zaangażowanie w każde zapytanie, ofertę oraz usługę.

Udowadniamy, że najlepsze ubezpieczenia mogą być tańsze od „najtańszej oferty” na rynku. Najkorzystniejsze ceny uzupełniamy szybką, profesjonalną i kulturalną obsługą kompetentnych agentów.

Biuro ubezpieczeniowe Athena Service

Sprawdź, co nas wyróżnia

18 lat doświadczenia

Jesteśmy pełnoletnim biurem ubezpieczeniowym. Nasze doświadczenie procentuje korzyściami Klientów oraz najwyższym poziomem obsługi.

18 Towarzystw

Oferujemy polisy aż 18 największych Towarzystw Ubezpieczeniowych, dzięki czemu zapewniamy kompleksowe usługi ubezpieczeniowe.

20 Agentów

Nasi agenci ubezpieczeniowi to prawdziwi specjaliści, których wyróżniają najwyższe standardy etyczne, zaawansowana wiedza oraz zaangażowanie.

Bezpłatny dojazd

Zapewniamy bezpłatny i terminowy dojazd agenta pod wskazany adres na terenie Poznania i Województwa Wielkopolskiego.

Tanie ubezpieczenia

Dzięki doskonałej reputacji oraz trwałym relacjom z Towarzystwami skutecznie negocjujemy ceny i tym samym zapewniamy naszym Klientom tanie ubezpieczenia.

Doradztwo ubezpieczeniowe

Sprzedaż ubezpieczeń uzupełniamy bezpłatnym doradztwem, które przekłada się na świadomy wybór i optymalne decyzje naszych Klientów.

Likwidacja szkód

Zapewniamy pomoc w procesie likwidacji szkód, zapewniając spokój oraz oszczędzając cenny czas naszych Klientów.

Uczciwość i rzetelność

Naszym najwyższym priorytetem jest uczciwość – zawsze sugerujemy najlepsze rozwiązania z punktu widzenia Klienta i dbamy o jego interesy.

Gwarantujemy Ci najniższą cenę, szybki dojazd agenta, profesjonalną obsługę i pomoc w likwidacji szkód.

Zaoszczędziłem 280 złotych na OC. Opłaciło się.

Kasia
Kasia
Jeżyce, Poznań

Skorzystałem z usług Athena Service i jestem więcej niż zadowolony. Polecam

Kasia
Andrzej
Czerwonak , koło Poznania

Ubezpieczenia do 30% taniej. Bezpłatny dojazd agenta. Sprawna obsługa