Ubezpieczenia komunikacyjne – Poznań

Jesteś z Poznania lub okolic? Proponujemy Ci najtańsze ubezpieczenie komunikacyjne OC i AC, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Oferujemy standardowe polisy oraz pakiety ubezpieczeniowe dopasowane do indywidualnych lub biznesowych konkretnych potrzeb. Sprawdź szczegóły – to tylko chwila, którą możesz zmienić w konkretne korzyści.

Wybierz naszą ofertę – zyskaj bezpieczeństwo, zaoszczędź czas i pieniądze:

  • posiadamy w swojej ofercie polisy aż 18 Towarzystw ubezpieczeniowych
  • nasz agent przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres
  • pomoże Ci wybrać najtańszą ofertę, która spełni Twoje potrzeby
  • zaoszczędzisz na ubezpieczeniu auta nawet do 30%
  • szybko i sprawnie załatwimy wszelkie formalności
  • w razie potrzeby pomożemy Ci w likwidacji szkody
  • gwarantujemy Ci bezpłatne doradztwo i wsparcie
  • Twoja satysfakcja to nasz absolutny priorytet
Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne Poznań – oferta Oferujemy wszystko czego potrzebujesz

Ubezpieczenia OC – Poznań

Oferujemy obowiązkowe ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC) . Dzięki wzorowym relacjom z Towarzystwami i dużym możliwościom negocjacyjnym zapewniamy prawdopodobnie najniższe ceny w Poznaniu. Oferujemy ponadto pakiet OC i AC w korzystnej cenie.

Ubezpieczenia AC – Poznań

Oferujemy ubezpieczenia Autocaso (AC), czyli dobrowolną polisę, która zapewnia Ci wypłatę pieniędzy w przypadku kradzieży, zniszczenia lub uszkodzenia Twojego auta lub elementów jego wyposażenia. Oferujemy ponadto pakiet OC i AC w korzystnej cenie.

Ubezpieczenia NNW – Poznań

Oferujemy ubezpieczenia NWW, czyli dobrowolne ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, które zapewniają Ci wypłatę pieniędzy w razie uszkodzenia ciała lub śmierci oraz zwrot kosztów leczenia

Ubezpieczenia Assistance – Poznań

Ubezpieczenie Assistance jest dodatkowym dobrowolnym ubezpieczeniem, które zapewnie Ci, m.in. pomoc drogową na miejscu wypadku lub awarii, holowanie lub czy zorganizowanie części zamiennych, a nawet samochodu zastępczego.

Ubezpieczenia od utraty wartości (GAP)

Wg badań nowe auto przez 3 lata traci 40 do 75% swojej wartości, a następnie średnio o 10-15%. Oferujemy ubezpieczenia od utraty wartości pojazdu (GAP), które zapewnia Ci wypłatę liczoną od nominalnej wartości pojazdu, a nie od jego wartości w momencie szkody.

Ubezpieczenia dla flot – Poznań

Oferujemy ubezpieczenia dla flot samochodowych dedykowane małym i średnim firmom, w tym przedsiębiorstwom transportowym i spedycyjnym. M.in. proponujemy polisy zbiorcze umożliwiające ubezpieczenia zbiorcze wszystkich pojazdów – niezależnie od tego, czy są to samochody osobowe, czy ciężarowe.

Pozostałe ubezpieczenia

Ubezpieczenia majątkowe

Oferujemy, m.in. ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenia domu, mieszkania, upraw, maszyn lub cennych przedmiotów.

Szczegóły

Ubezpieczenia turystyczne

Oferujemy m.in. ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia lotnicze, ubezpieczenia bagażu oraz ubezpieczenia w podróży służbowej

Szczegóły

Ubezpieczenia dla firm

Oferujemy m.in. indywidualne i grupowe ubezpieczenia pracownicze, ubezpieczenia majątku firmy i ubezpieczenia flot samochodowych

Szczegóły

Ubezpieczenia do 30% taniej. Bezpłatny dojazd agenta. Sprawna obsługa